Deepika Parmessur
Rs 2,900
Raised
Rs 5,000
Goal
58% funded
Only Rs 2,100 left to reach the goal ❀
About This Fundraiser

 

Recent Donations
Donor Name Comment Amount Date
Jashveer Rs 400.00 10 May 2026
Yogesh Parmessur Rs 500.00 09 May 2026
Anonymous Donor Rs 1,000.00 09 May 2026
Meetesh Dhoopnarain Rs 1,000.00 08 May 2026